Hakkımızda

            Sizler Kanatlı Dostları olarak beslemekte olduğunuz kanatlılarınızın takibini yapabilmeniz için üretmiş olduğunuz yavruların hangi kandan hangi soydan olduğu bilmeniz. Üretimde en iyi kostümün performansı hangisinde yakaladığınızı bilmek, satışı veya hediye edilmesi hususunda bu kimlik bilgilerinizi karşı tarafla paylaşılarak üretimin takip edilmesi sağlandığı gibi karışıklıkların olmasına müsaade edilmemiş olur.  Kanarya Bileziği, Muhabbet Kuşu Bileziği, Papağan Bileziği, Güvercin Bileziği, Tavuk ve Horuz bileziklerinin bir başka özelliği satışı yapılan hayvanlarınızın üçüncü kişilerin eline geçmesi ve beğenilmesi durumunda bilezikler yardımıyla size en hızlı şekilde ulaşarak yeni siparişler almanızı kolaylaştıracaktır.


Kanatlı Dostlarımız yukarıdaki söylediklerimiz hayvanların geliştirmesi ve ırkların takibi için yapılacaklardır. Güvercin ve tavuk besleyenlerin en büyük sorunlarından bir tanesi kayıp ve çalınma durumunda hayvanların bulunması veya ulaşılması durumudur. Bunu da güvercin bileziği veya tavuk bileziği üzerinde telefon numaranızın ve isminizin hayvanınızın üzerinde olmasıdır. Yakalanan veya bulunan güvercin veya tavuklarınızın bulan kişi tarafından irtibata geçilerek size hızlı bir şekilde ulaşarak bilgi vermesidir. Bu bilezikler aynı zamanda sizin Markanız olarak görülmesi gerekmektedir. Bu sektörde nam salmış kişiler kesinlikle güvercinlerini ve tavuklarını bilezikler ile markalarlar.VİZYONUMUZ

 

Uluslararası platformlarda tanınan, dünya standartlarında çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, diğer  kanatlı hayvan üreticileri tarafından örnek alınan bir marka olmak. Yurt içinde ve yurt dışında tüm kanatlı dostlarının en yüksek kalitede eşit hizmet veren, güvende alış veriş yapabilecekleri, beklentileri karşılandığı bir üretim zinciri oluşturmak.

 

 

MİSYONUMUZ

 

Kanatlı dostlarının hayvanlarına yüksek kalitede hizmet sunmak. Gelecekte iyi ırklar yetiştirilmesini, safkan ırkların geçmişi hakkında bilgi sahibi olunmasını sağlamak. Kanatlı hayvanlarınız gittiği yerlerde sizin markalı bileziklerinizle reklamlarının yapılmasını, kaybolmaları veya çalınmaları durumunda yetiştiricisine ulaşımını mümkün hale getirmek kanatlı hayvanlarımızı geliştirmek.                                                       


                                                                         KANATLI BİLEZİĞİ


 

“ Tüm Kanatlı Tutkunları için inovasyon yapan ve tüm kanatlıların markalaması ileri yıllara soylarının bilinmesi, takip edilmesini ve kanatlıların gittikleri yerlerde reklamını, bilinirliğini sağlamaya çabalayan 8 yıllık birikimini yapmış olduğu ürünlere aktaran firmadır.